KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15482060
nr 1548 2060
Färgetsning
Margareta Kinnman, "Blåst". Signerad, daterad -83, HC-upplaga (hors de commerce). Bildmått: 11x12 cm, yttermått inklusive ram: 31x25 cm. Signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:35:22
18/6 15:15:52
100 kr
19/6 14:36:34
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer